תפריט

TV.iFindFast


צפו עכשיו בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל בשידור חי בחינם. האתר כולל את כל ערוצי הטלוזיה המובילים בישראל ובעולם בחינם ללא כל התקנה או רישום, ניתן לצפות בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל וערוצים רבים בעולם מכל מחשב או סמרטפון.

ערוץ הידברות


ערוץ הידברות הוא ערוץ החזרה בתשובה שהוקם על ידי הרב זמיר כהן ומטרתו כמופיע בפרסומיו היא לקרב בין יהודים חילוניים ודתיים באמצעות הידברות והסברה, בדרכי נועם ומתוך גישה של פתיחות, ידידות וקרבה, באמצעות הרצאות, סרטים, תכניות, מאמרים ועוד.

ערוץ האוכל


ערוץ האוכל (Food Network)הינו ערוץ האמריקאי העוסק באוכל ותזונה ומשדר קורסים וסדנאות בישול. בין התכנים המשודרים בערוץ משולבים תכנים ממטבחים שונים: אסייתי, דרום אמריקאי, ביתי, גורמה, מהיר, בריא. באפייה, אירוח, ומשקאות.
הערוץ משדר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, בין תוכניות הבישול הערוץ משדר תכניות אירוח של שפים מפורסמים בעולם, ראיונות עם בעלי מסעדות מובילות והמלצות על תזונה נכונה ובריאה , הערוץ משקף בעיקר את המטבח האמריקאי אך מציג גם מתוכנים של מאכלים מכל העולם.
נתקלתם בבעיה דווחו לנו: info@ifindfast.com


TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מופעל על ידי iFindFast.com שירותי תוכן באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור.

מפת האתר | מדיניות האתר | דף הבית | רדיו ישראלי