תפריט

TV.iFindFast


צפו עכשיו בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל בשידור חי בחינם. האתר כולל את כל ערוצי הטלוזיה המובילים בישראל ובעולם בחינם ללא כל התקנה או רישום, ניתן לצפות בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל וערוצים רבים בעולם מכל מחשב או סמרטפון.

ערוץ חינוכית 23


חינוכית 23 של רשות השידור הינו ערוץ הטלוויזיה הראשי בישראל, הערוץ שייך לערוץ הראשון ומשודר בחסות רשות השידור. ערוץ חינוכית 23 הינו הערוץ הראשון המשדר בשעות היום ומכוון את תכניו לציבור הצעיר ותלמידי הגן ובית הספר על מנת לשדר תכנים חינוכיים ורלוונטים לצעירים.
כיום הטלוויזיה החינוכית מפיקה מספר רב של תוכניות בשלל נושאים שונים לקבוצות גיל שנות שהעיקרית בהן היא ילדים ובני נוער. בעבר, בעידן החד ערוצי, התכנים של הטלוויזיה החינוכית היו מופצים רק במסגרת שעות השידור שהוקצו לה בטלוויזיה הישראלית. בשנת 2013 שינתה שוב הטלוויזיה החינוכית את פניה כאשר החליפה לוגו, קיצרה את שמה ל"חינוכית" והקדישה את רוב שעות השידור שלה בערוץ 23 לשידורי ילדים. בנוסף, הגבירה הטלוויזיה החינוכית את פעילותה בתחום הניו מדיה, מה שהוביל להגדלת החשיפה של קהלים צעירים וחדשים אליה.
נתקלתם בבעיה דווחו לנו: info@ifindfast.com


TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מופעל על ידי iFindFast.com שירותי תוכן באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור.

מפת האתר | מדיניות האתר | דף הבית | רדיו ישראלי