תפריט

TV.iFindFast


צפו עכשיו בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל בשידור חי בחינם. האתר כולל את כל ערוצי הטלוזיה המובילים בישראל ובעולם בחינם ללא כל התקנה או רישום, ניתן לצפות בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל וערוצים רבים בעולם מכל מחשב או סמרטפון.

ערוץ 20


ערוץ 20 בעבר נקרא 'ערוץ המורשת' הוא ערוץ טלוויזיה ישראלי המשדר תוכניות בידור, אירוח ותרבות לכל המשפחה, עם דגש על מסרים ציוניים וישראליים. הערוץ ממומן באמצעות פרסומות.
הערוץ משדר תוכניות כמו "להתעורר בכיף", "מסע לילי", "טעמים" עם אילנית לוי ותום פרנץ, "המשפיעים" ו"אולפן הילדים". נוספה גם רצועת שידורים חיים מדי ערב עם "שרון גל בשבע" (בהמשך בהנחיית אברי גלעד), "הפטריוטים", "התוכנית הכלכלית" ו"20 בלילה". במקביל החלו להופיע בערוץ גם פרסומת. כמו כן, הערוץ משדר מהדורות אקטואליה יומית בהנחיית שלמור שטרוזמן. מדי יום משודרת תוכנית הפאנליסטים "הפטריוטים", בהנחיית אראל סגל. בנוסף משודרת תוכנית כלכלית - "כלכלי בלילה", בהנחיית שרון גל. בין המנחים בערוץ ניתן למנות גם את אלירז שדה, עמוס רולידר וגיא זוארץ.
נתקלתם בבעיה דווחו לנו: info@ifindfast.com


TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מופעל על ידי iFindFast.com שירותי תוכן באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור.

מפת האתר | מדיניות האתר | דף הבית | רדיו ישראלי