תפריט

TV.iFindFast


צפו עכשיו בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל בשידור חי בחינם. האתר כולל את כל ערוצי הטלוזיה המובילים בישראל ובעולם בחינם ללא כל התקנה או רישום, ניתן לצפות בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל וערוצים רבים בעולם מכל מחשב או סמרטפון.

ערוץ 33 VOD


ערוץ 33 הוא ערוץ טלוויזיה ציבורי ישראלי. הערוץ מתחיל את שידוריו בשעה 10:00 בבוקר. מהשעה 16:00-10:00 שידורים חוזרים של הערוץ מהשנים הקודמות. מהשעה 23:30-16:00 השידורים בערבית (כאשר רוב השידורים הם חוזרים). מהשעה 10:00-23:30 שידורי הלילה של הערוץ הראשון.
הערוץ הפסיק את שידוריו באינטרנט וכעת ניתן לצפות רק בתוכניות ארכיון ישנות, במידה ויהיה עדכון נחזור לשדר את הערוץ בשידור חי.

ערוץ הידברות


ערוץ הידברות הוא ערוץ החזרה בתשובה שהוקם על ידי הרב זמיר כהן ומטרתו כמופיע בפרסומיו היא לקרב בין יהודים חילוניים ודתיים באמצעות הידברות והסברה, בדרכי נועם ומתוך גישה של פתיחות, ידידות וקרבה, באמצעות הרצאות, סרטים, תכניות, מאמרים ועוד.
נתקלתם בבעיה דווחו לנו: info@ifindfast.com


TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מופעל על ידי iFindFast.com שירותי תוכן באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור.

מפת האתר | מדיניות האתר | דף הבית | רדיו ישראלי