תפריט

TV.iFindFast


צפו עכשיו בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל בשידור חי בחינם. האתר כולל את כל ערוצי הטלוזיה המובילים בישראל ובעולם בחינם ללא כל התקנה או רישום, ניתן לצפות בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל וערוצים רבים בעולם מכל מחשב או סמרטפון.

ערוץ כאן 33


ערוץ כאן 33 של תאגיד השידור הציבורי משדר במשך כל שעות היום תכניות חינוכיות, תכניות אירוח ואקטואליה בשפה הערבית. הערוץ מיועד לציבור הישראלי הדובר ערבית. בין התכניות גם מבזקי חדשות בערבית, שעשועונים ומפגשי תרבות וספורט.

من هنا 33 قناة تلفزيونية عامة في إسرائيل موجهة للجمهور العربي، نيابة عن هيئة الإذاعة الإسرائيلية. تم إطلاق القناة في 15 مايو 2017 وتحل محل القناة 33، التي سبقت ذلك. وتبث القناة كل يوم بين الساعة 14:30 والساعة 24:00، وتبث بقية الوقت على القناة الإذاعية هنا من هنا على خلفية شريحة البث.

ערוץ הידברות


ערוץ הידברות הוא ערוץ החזרה בתשובה שהוקם על ידי הרב זמיר כהן ומטרתו כמופיע בפרסומיו היא לקרב בין יהודים חילוניים ודתיים באמצעות הידברות והסברה, בדרכי נועם ומתוך גישה של פתיחות, ידידות וקרבה, באמצעות הרצאות, סרטים, תכניות, מאמרים ועוד.
נתקלתם בבעיה דווחו לנו: info@ifindfast.com


TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מופעל על ידי iFindFast.com שירותי תוכן באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור.

מפת האתר | מדיניות האתר | דף הבית | רדיו ישראלי