תפריט

FOX news


פוקס ניוז הוא ערוץ טלוויזיה אמריקני המשדר חדשות ואקטואליה באנגלית בארצות הברית ובעולם. הערוץ בבעלות פוקס, ומהווה חברת בת של תאגיד החדשות של רופרט מרדוק. הערוץ משדר בעיקר מהאולפנים שבניו יורק.
רשת החדשות התבלטה יותר ויותר לקראת המילניום, כשהיא מכרסמת באחוזי הצפייה של רשת CNN. מאז 2002 מדורג הערוץ מדורג במקום הראשון מבחינת אחוזי צפייה מבין כלל ערוצי החדשות בטלוויזיה בכבלים בארצות הברית. למרות היותו ערוץ החדשות הנצפה ביותר ברחבי ארצות הברית, פוקס ניוז נחשב על ידי רבים לערוץ הדוגל בערכים שמרניים וכבטאונה של המפלגה הרפובליקאית. הערוץ מכחיש כל טענה לנטיית דעה בדיווחי החדשות שלו וטוען כי שאר התקשורת היא זו שנוטה פוליטית (שמאלה). סיסמתו של הערוץ היא: "Fox News - Fair and Balanced" ("פוקס ניוז - הוגן ומאוזן"), סיסמה נוספת של הערוץ היא: "We Report, You Decide" ("אנחנו מדווחים, אתה מחליט").
נתקלתם בבעיה דווחו לנו: info@ifindfast.com


TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מופעל על ידי iFindFast.com שירותי תוכן באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור.

מפת האתר | מדיניות האתר | דף הבית | רדיו ישראלי