תפריט

TV.iFindFast


צפו עכשיו בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל בשידור חי בחינם. האתר כולל את כל ערוצי הטלוזיה המובילים בישראל ובעולם בחינם ללא כל התקנה או רישום, ניתן לצפות בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל וערוצים רבים בעולם מכל מחשב או סמרטפון.

ערוץ הידברות


ערוץ הידברות הוא ערוץ החזרה בתשובה שהוקם על ידי הרב זמיר כהן ומטרתו כמופיע בפרסומיו היא לקרב בין יהודים חילוניים ודתיים באמצעות הידברות והסברה, בדרכי נועם ומתוך גישה של פתיחות, ידידות וקרבה, באמצעות הרצאות, סרטים, תכניות, מאמרים ועוד.

CBS Drama (סי. בי. אס דרמה)


סי. בי. אס. דרמה הינו ערוץ אמריקאי המשדר תכניות דרמה בנושאים שונים לכל הגילאים במשך כל שעות היממה, בין התוכניות הבולטות: * CSI: זירת הפשע (CSI: Crime Scene Investigation;‏ 2000-רץ) * NCIS ‏(2003-רץ) * מחשבות פליליות (Criminal Minds;‏ 2005-רץ) * המנטליסט (The Mentalist;‏ 2008-2015) * NCIS: לוס אנג'לס (2009-רץ) * האישה הטובה (The Good Wife;‏ 2009-רץ) * הוואי חמש-אפס ‏ (Hawaii Five-0;‏ 2010-רץ) * דמים כחולים * מבוקש לחקירה * אלמנטרי * תחת הכיפה השקופה * ותוכנית המשפטים הריאלית השופטת ג'ודי (Judge Judy)
נתקלתם בבעיה דווחו לנו: info@ifindfast.com


TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מופעל על ידי iFindFast.com שירותי תוכן באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור.

מפת האתר | מדיניות האתר | דף הבית | רדיו ישראלי