תפריט

TV.iFindFast


צפו עכשיו בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל בשידור חי בחינם. האתר כולל את כל ערוצי הטלוזיה המובילים בישראל ובעולם בחינם ללא כל התקנה או רישום, ניתן לצפות בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל וערוצים רבים בעולם מכל מחשב או סמרטפון.

ערוץ הידברות


ערוץ הידברות הוא ערוץ החזרה בתשובה שהוקם על ידי הרב זמיר כהן ומטרתו כמופיע בפרסומיו היא לקרב בין יהודים חילוניים ודתיים באמצעות הידברות והסברה, בדרכי נועם ומתוך גישה של פתיחות, ידידות וקרבה, באמצעות הרצאות, סרטים, תכניות, מאמרים ועוד.

Disney TV


ערוץ דיסני של חברת וולט דיסני משדר סרטים וסדרות של החברה עבור ילדים, בני נוער, וסרטים לכל המשפחה
תחילה, השידורים החלו בסרטונים של מיקי מאוס, דונלד דאק, גופי ושאר הדמויות הפופולריות של דיסני, אך זמן שידור הערוץ ארך כ-16 שעות שידור. 3 שנים לאחר מכן, הערוץ עבר למתכונת שידור מלאה האורכת כ-24 שעות. מעבר לסרטונים ששודרו, הוקרנו גם סרטי החברה. הסרט הראשון ששודר בערוץ היה אליס בארץ הפלאות ששודר בינואר, 1984. כמו כן, באותה שנה, הערוץ החל לשדר הפקות מקור ומגזינים וכן, גם תוכניות אירוח לילדים, כשהפופולרית מביניהן הייתה מועדון מיקי מאוס, אשר צימחה לדורותיה מפורסמים רבים כדוגמת בריטני ספירס וכריסטינה אגילרה.
נתקלתם בבעיה דווחו לנו: info@ifindfast.com


TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מופעל על ידי iFindFast.com שירותי תוכן באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור.

מפת האתר | מדיניות האתר | דף הבית | רדיו ישראלי