תפריט

מדיניות האתר

אנו ב-"TV.ifindfast.com" עמלים רבות על מנת לספק לכם את הערוצים המוצעים באתרנו לצפייה מהנה ללא כל תקלות.
עם זאת, לעיתים המקורות של אותם ערוצים אינם יציבים, לא זמינים או פעילים ואי לכך אין אנו מתחייבים על פעילותם הסדירה של הערוצים.

ערוצי הטלויזיה מובאים אליכם על ידי קישור לאתרים צד-ג' ולכן אין אנו ערבים על התכנים המופיעים בערוצים ולא בפרסומות המוצגות באותם אתרי מקור.

צוות האתר "TV.ifindfast.com" לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם למשתמש או לכל צד ג' כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש באתר, לרבות נזק או פגיעה שתיגרם עקב הפרסומים או התכנים המופיעים בערוצים השונים והמשתמשים בלבד יישאו באחריות לכך.

האתר "TV.ifindfast.com" פועל ללא כל עלות או רישום משתמשים, אי לכך צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לבצע כל שינוי באתר לרבות מבנה האתר, השירותים המוצעים בו, תוכנם, היקפם וזמינותם, קישורים וכל שינוי אחר כפי שיימצא לנכון, בהתאם להחלטת הנהלת האתר הבלעדית וללא כל צורך במתן הודעה מוקדמת על כך באתר.נתקלתם בבעיה דווחו לנו: info@ifindfast.com


TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מופעל על ידי iFindFast.com שירותי תוכן באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור.

מפת האתר | מדיניות האתר | דף הבית | רדיו ישראלי