אודותינו

טלוויזיה אונליין לצפייה ישירהצפו עכשיו בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל בשידור חי בחינם. האתר כולל את כל ערוצי הטלוזיה המובילים בישראל ובעולם בחינם ללא כל התקנה או רישום, ניתן לצפות בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל וערוצים רבים בעולם מכל מחשב או סמרטפון. ערוצי טלויזיה מהעולם, לצפייה ישירה בחינם בשידור חי באינטרנט כל הערוצים בעולם! בשביל מה לשלם לכבלים או לווין כשכל הערוצים בחינם באינטרנט? כאן תוכלו לצפות בערוצים רבים מכל העולם כמו ערוצים מגרמניה, ברינטניה, ארצות הברית, ערוצים מצרפת, בסין ויפן ועוד הרבה מדינות נוספות.
הכל לצפייה ישירה בחינם בשידור חי באינטרנט!

האתר הינו המוביל בין אתרי הטלוויזיה של ישראל מצלמות און ליין והשידורים החיים באינטרנט. באתר הושקע מאמץ רב לאיסוף ואיתור תוכן בווידאו מכל העולם, וכיום ניתן למצוא באתר סדרות ותוכניות טלוויזיה חינם לצפייה ישירה, תקצירי ליגת העל, סרטים, טריילרים לסרטים, ערוצי טלוויזיה ממדינות שונות בעולם, ערוצי חדשות וספורט, ערוצי טבע, כלכלה וחברה. האתר משמש כפורטל השידורים הטוב ביותר ברשת הישראלית. האתר מביא לכם את התכנים בשיטה הפשוטה ביותר - הקלק וצפה ואינו מפעיל או אחראי על הפעלתם של התכנים באתר אלא פועל כאתר אינדקס בלבד.מדיניות האתר

אנו ב-"TV.ifindfast.com" עמלים רבות על מנת לספק לכם את הערוצים המוצעים באתרנו לצפייה מהנה ללא כל תקלות.
עם זאת, לעיתים המקורות של אותם ערוצים אינם יציבים, לא זמינים או פעילים ואי לכך אין אנו מתחייבים על פעילותם הסדירה של הערוצים.

1.1. ערוצי הטלויזיה המשודרים באתר הינם קישורים המוטמעים באתר בצורת iFrame ולכן אין לנו כל מעורבות בתכנים המשודרים בהם ובפרסומות הקופצות דרכם.

1.2. בהמשך לסעיף הקודם, היות וערוצי הטלויזיה באתר מוטמעים ע"י קישור לאתרים צד-ג', אין אנו ערבים על התכנים המופיעים בערוצים ולא בפרסומות המוצגות באותם אתרי מקור.

1.3. צוות האתר "TV.ifindfast.com" לא יישא באחריות לכל נזק שייגרם למשתמש או לכל צד ג' כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש באתר, לרבות נזק או פגיעה שתיגרם עקב הפרסומים או התכנים המופיעים בערוצים השונים והמשתמשים בלבד יישאו באחריות לכך.

1.4. האתר "TV.ifindfast.com" פועל ללא כל עלות או רישום משתמשים, אי לכך צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לבצע כל שינוי באתר לרבות מבנה האתר, השירותים המוצעים בו, תוכנם, היקפם וזמינותם, קישורים וכל שינוי אחר כפי שיימצא לנכון, בהתאם להחלטת הנהלת האתר הבלעדית וללא כל צורך במתן הודעה מוקדמת על כך באתר.