רשת 13

Live

אודות הערוץ


רשת 13 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי של רשת מדיה בע"מ, ומשדר באפיק 13 ומציג תכנים רבים של תכניות ארוח, תכניות אקטואליה, ושעשועונים.
בין התוכניות:

  • רצועת הבוקר של רשת - העולם הבוקר, "החיים הטובים" עם קובי מחט ודנה פאן לוזון
  • תוכניות אקטואליה ותחקיר כגון - המערכת, אבודים, תכנית חדשה של גיא לרר בשם "הצנרת"
  • תוכניות מציאות כגון - אקס פקטור ישראל, משחקי השף, המירוץ למיליון, האח הגדול, The Voice ישראל, הישרדות, מהפכה במטבח ועוד.
  • כל תכניות חברת החדשות שישודרו בערוץ "קשת 12", יחד עם "תכנית הלילה" (אשר תשודר רק בערוץ 13).


ב-16 בינואר, לאחר שתמו שידורי ערוץ עשר וחדשות עשר באפיק 14 ותכניהם עברו לערוץ 13, גם אתר ואפליקציית ערוץ עשר הפכו שמותיהם ל"החדשות 13", כאשר באפליקציית "רשת 13" הכפתור "חדשות ואקטואליה" מפנה לאתר "החדשות 13". ב-22 בינואר 2019, הנהלת הערוץ הודיעה כי יפוטרו 75 עובדים אשר הגיעו משתי החברות

בין התוכניות המצליחות והאהובות של רשת 13 נמצאות האח הגדול, התוכנית המסעירה הישרדות, התוכנית חובקת העולמות המירוץ למיליון, תוכניות המוסיקה דה וויסאקס פקטורThe Four, תוכנית הכישרונות המצליחה גוט טאלנט, פורמט הבישול המצליח משחקי השף, הדרמה המצליחה הרמון, הקומדיות נבסושנות ה-80לצבי יש בעיה, הדוקו המטלטל סאלח פה זה ארץ ישראל, תוכניות תחקירים מובילות, תוכניות אירוח, תעודה, מתח, אקשן ועוד – כולן שאובות מתוך המציאות הישראלית, מתוך הדילמות של חיינו, מהמקומות הסבוכים ביותר שבהם נפגשים הישראלים זה בזה ובבעיות המרכיבות את חיינו.