ערוץ החדשות

אודות הערוץ


התעדכנו בכל החדשות מהארץ ובעולם. שידור חי של תכניות חברת החדשות (חדשות 2), המהדורה המרכזית, אולפן שישי, חדשות סוף השבוע ותכניות האקטואליה של רשת 13
ערוץ החדשות - חדשות 2 - משדר חדשות בשידור חי מ-20:00 עד 21:00 מידי יום בכל ימות השנה למעט ביום כיפור, ומשדר מבזקים מיוחדים בשידור חי בהתאם לאירוע (כמו פעולות טרור, ביקור של נשיאים שונים בארץ וכיו"ב)
מעבר לשידורים החיים הערוץ משדבר את החדשות בשידור חוזר במשך כל שעות היממה.
חברת החדשות הישראלית בע"מ, הנקראת גם בשמה המקוצר חברת החדשות, נקראת גם חדשות 12 (עד 1 בנובמבר 2017 נקראה גם עם הייחוס לערוץ 2 – חדשות 2), היא חברת תקשורת ישראלית אשר מפיקה בהווה את מהדורות החדשות ואת רוב תוכניות האקטואליה עבור קשת 12. לפני כן, הפיקה במשך שנים רבות עבור ערוץ 2 הישראלי ולכל זכייניותיו – טלעד, קשת ורשת, ולאחר פיצול ערוץ 2 ברשת 13.
למרות היותה חברת חדשות מרכזית בישראל, כמעט לכל אורך השנים לא היה לחברה אתר אינטרנט רשמי. ברוב המקרים שיתפה החברה פעולה עם אתרים שונים ברשת.
במהלך 2008 הקימה החברה את דסק האינטרנט שלה ובאוגוסט 2008 העלתה החברה את אתר האינטרנט שלה באתרי Mako ורשת המשלב את התוכן הטלוויזיוני ותכנים ייחודיים כמו "וידאופדיה" – אנציקלופדיית וידאו המשלבת תכנים של החברה מאז הוקמה, "מאחורי הקלעים", "אכן תמונות קשות", "כותרות העבר" ועוד.
במרץ 2010 השיקה החברה את "ערוץ החדשות" באינטרנט כולל אולפן שהוקם במיוחד עבור כך.
ערוץ החדשות משדר בימי חול בשידור ישיר החל מהשעה 9 בבוקר ל-11 בלילה וכולל רצועת אולפן פתוח, מבזקים, תוכניות החברה בהן מהדורה ראשונה, שש עם, תוכנית חיסכון, ומהדורת החדשות המרכזית של חדשות 2.
הערוץ נפתח לשידורים מיוחדים גם בסופי שבוע וחגים.